JONATHAN ADLER, soffbord, 2000-tal.

Brickmärkt. Skiva av sten. Ben av gulmetall. Längd 88,5. Bredd 88,5. Höjd 40 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 aug 2018 0:21
4 000 SEK
14 aug 2018 0:20
3 200 SEK
12 aug 2018 0:38
1 300 SEK
8 aug 2018 17:07
1 100 SEK
8 aug 2018 11:00
1 000 SEK