SOFFBORD, Brasilien, 1960/70-tal.

Skiva av granit. Underrede av järn och mässing delvis klätt med rotting. Ett hyllplan av glas. Längd 136. Bredd 70. Höjd 43 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
18 aug 2018 18:58
4 000 SEK
18 aug 2018 18:29
3 600 SEK
18 aug 2018 18:28
3 000 SEK
18 aug 2018 17:58
2 200 SEK
18 aug 2018 17:55
2 000 SEK
17 aug 2018 10:33
1 200 SEK
11 aug 2018 15:40
500 SEK