Arne Jones E1299

GIANCARLO VEGNI, stolar, fyra stycken, för Fasem, 1980-tal,

Läder, förkromad stomme. Sitthöjd 46 cm. Höjden 78 cm. Bredd 59 cm.

Slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 aug 2018 15:12
2 000 SEK
14 aug 2018 15:12
2 000 SEK
14 aug 2018 14:58
1 900 SEK
8
14 aug 2018 14:58
1 800 SEK
8
14 aug 2018 14:57
1 600 SEK
14 aug 2018 12:16
1 500 SEK
14 aug 2018 12:16
1 500 SEK
13 aug 2018 18:26
1 400 SEK
13 aug 2018 18:26
1 300 SEK
13 aug 2018 11:37
1 200 SEK
12 aug 2018 21:59
1 000 SEK
10 aug 2018 22:48
800 SEK
10 aug 2018 14:41
700 SEK
7 aug 2018 23:00
350 SEK
7 aug 2018 20:49
300 SEK