Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, Solbergs fabrikker, Norge, 1900-talets mitt.

Gullackerad metall och mässing, ställbar skärm, höjd c:a 35 cm.

Slitage, färgbortfall, "naggar". Ej funktionstestad.

Klubbat pris
415
39
45
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 aug 2018 17:41
415 SEK
10 aug 2018 20:26
365 SEK
10 aug 2018 20:26
350 SEK
9 aug 2018 1:27
300 SEK