BORDSLAMPA, P.A.F. 1900-talets mitt.

Mörkt blågrå lack, mässing och trä. Ställbar skärm. Höjd c:a 35 cm.

Bruksslitage, mindre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 aug 2018 21:43
700 SEK
16 aug 2018 9:51
650 SEK
16 aug 2018 9:51
600 SEK
15 aug 2018 17:20
550 SEK
15 aug 2018 17:20
500 SEK
11 aug 2018 22:18
450 SEK
11 aug 2018 22:18
400 SEK
8 aug 2018 22:34
300 SEK