Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, fåtöljer ett par "Skrindan" OPE möbler 1900-talets senare del

Mörkbestat trä, lösa sitt och ryggdynor, sitthöjd ca 40 cm

Något slitage.

Klubbat pris
4 400
384
401
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 aug 2018 17:40
4 400 SEK
15 aug 2018 17:39
4 200 SEK
15 aug 2018 14:04
4 000 SEK
15 aug 2018 14:04
3 800 SEK
15 aug 2018 14:04
3 600 SEK
15 aug 2018 14:04
3 400 SEK
15 aug 2018 0:16
3 200 SEK
13 aug 2018 21:06
3 000 SEK
13 aug 2018 18:20
2 800 SEK
11 aug 2018 19:57
2 600 SEK
9 aug 2018 6:40
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13