Claesson Koivisto Rune

(Sverige, Since 1995)
Claesson Koivisto Rune
(Sverige, Since 1995)

CLAESSON KOIVISTO RUNE, soffbord, "Brasilia", Swedese.

Fanerat med ek. Brännmärkt. 99 x 99, höjd 27 cm.

Smärre slitage.

Modellen formgiven 2002.

Klubbat pris
10 700
1 015
1 162
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
13
15 aug 2018 13:37
10 700 SEK
15 aug 2018 13:22
10 200 SEK
12
15 aug 2018 13:22
10 000 SEK
12
15 aug 2018 13:19
9 800 SEK
15 aug 2018 13:18
9 600 SEK
12
15 aug 2018 13:18
9 500 SEK
12
15 aug 2018 13:15
9 200 SEK
15 aug 2018 13:15
9 000 SEK
15 aug 2018 13:06
8 700 SEK
15 aug 2018 13:06
8 500 SEK
15 aug 2018 12:33
8 400 SEK
11
15 aug 2018 12:32
8 200 SEK
15 aug 2018 12:32
8 000 SEK
11
15 aug 2018 12:32
8 000 SEK
15 aug 2018 9:55
7 800 SEK
9
15 aug 2018 9:55
7 600 SEK
9
15 aug 2018 9:26
7 101 SEK
10
15 aug 2018 9:26
6 901 SEK
9
14 aug 2018 23:47
6 700 SEK
8
14 aug 2018 23:47
6 500 SEK
9
14 aug 2018 23:46
6 200 SEK
8
14 aug 2018 23:46
6 000 SEK
9
14 aug 2018 20:45
5 800 SEK
8
14 aug 2018 12:24
5 600 SEK
14 aug 2018 12:24
5 500 SEK
13 aug 2018 12:05
5 200 SEK
13 aug 2018 12:05
5 000 SEK
12 aug 2018 23:17
4 800 SEK
12 aug 2018 17:25
4 600 SEK
12 aug 2018 17:25
4 550 SEK
11 aug 2018 9:15
4 350 SEK
11 aug 2018 9:15
4 150 SEK
9 aug 2018 8:34
4 000 SEK
8 aug 2018 23:38
1 000 SEK
8 aug 2018 20:52
800 SEK
8 aug 2018 20:48
350 SEK
8 aug 2018 19:49
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14