PIEDESTAL, troligen Glas&Trä, Hovmantorp, 1950-tal.

Triangulär skiva av alabaster. Ben av betsat lövträ. Detaljer av mässing. 35 x 35, höjd 69 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 aug 2018 22:53
2 700 SEK
13 aug 2018 22:53
2 500 SEK
13 aug 2018 22:53
2 400 SEK
13 aug 2018 22:53
2 200 SEK
13 aug 2018 22:53
2 000 SEK
13 aug 2018 22:52
1 900 SEK
13 aug 2018 22:52
1 800 SEK
11 aug 2018 23:06
1 500 SEK
8 aug 2018 17:40
1 300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14