GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1950-tal.

Ben av rödlackerat stålrör med detalj av mahogny. Höj- och sänkbar arm av mässing med ställbar ljuspunkt. Modellnummer 7069. Märkt. Minimihöjd 105 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Obetydligt slitage.

Klubbat pris
4 600
436
499
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 aug 2018 15:26
4 600 SEK
15 aug 2018 15:26
4 400 SEK
15 aug 2018 15:26
4 200 SEK
15 aug 2018 15:26
4 000 SEK
15 aug 2018 7:43
3 400 SEK
15 aug 2018 7:43
3 200 SEK
15 aug 2018 6:45
2 700 SEK
13 aug 2018 22:17
2 500 SEK
12 aug 2018 5:37
1 600 SEK
9 aug 2018 20:01
1 500 SEK
9 aug 2018 19:45
1 300 SEK
8 aug 2018 17:37
1 200 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14