SIDEBOARD modern tillverkning

SIDEBOARD modern tillverkning

Besta trä, rektangulär skiva , sarg med tre lådor, längde 150, bredd 45, höjd 80 cm

Smärre slitage. Repor. Märken. Skivan med fläckar.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
15 aug 2018 17:35
2 400 SEK
8
15 aug 2018 17:34
2 200 SEK
15 aug 2018 17:34
2 000 SEK
8
15 aug 2018 17:34
2 000 SEK
15 aug 2018 17:00
1 700 SEK
15 aug 2018 16:58
1 600 SEK
15 aug 2018 16:57
1 500 SEK
15 aug 2018 16:57
1 500 SEK
15 aug 2018 15:59
1 300 SEK
15 aug 2018 0:11
1 200 SEK
14 aug 2018 19:20
1 100 SEK
14 aug 2018 19:20
1 000 SEK
14 aug 2018 19:20
1 000 SEK
14 aug 2018 8:29
950 SEK
14 aug 2018 8:29
900 SEK
14 aug 2018 1:01
800 SEK
13 aug 2018 10:19
750 SEK
13 aug 2018 10:18
700 SEK
13 aug 2018 10:18
700 SEK
13 aug 2018 10:18
650 SEK
13 aug 2018 10:18
600 SEK
12 aug 2018 21:26
550 SEK
12 aug 2018 21:26
500 SEK
12 aug 2018 21:26
450 SEK
12 aug 2018 21:26
400 SEK
12 aug 2018 13:21
350 SEK
11 aug 2018 14:35
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13