KUDDAR, ett par, viggmönster 1900-talets första hälft. ca 33 x 52 cm

Smärre fläckar. Smärre slitage.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 aug 2018 22:22
950 SEK
18 aug 2018 22:22
900 SEK
18 aug 2018 22:22
850 SEK
18 aug 2018 22:22
800 SEK
18 aug 2018 22:22
750 SEK
18 aug 2018 22:21
700 SEK
18 aug 2018 22:21
650 SEK
18 aug 2018 22:21
600 SEK
18 aug 2018 22:21
550 SEK
18 aug 2018 22:21
500 SEK
18 aug 2018 22:21
450 SEK
18 aug 2018 22:21
400 SEK
18 aug 2018 10:31
350 SEK
10 aug 2018 21:55
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13