JOSEF FRANK, vägglampa, modell nr 2226 Firma Svenskt Tenn.

Mässing med grön tygskärm. Armens längd ca 32 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Bucklor på skärmen samt fläckar på insidan av skärmen.

Klubbat pris
1 700
148
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
17 aug 2018 17:47
1 700 SEK
8
17 aug 2018 17:47
1 625 SEK
8
17 aug 2018 16:03
1 600 SEK
17 aug 2018 16:03
1 500 SEK
15 aug 2018 18:54
1 400 SEK
15 aug 2018 18:49
1 300 SEK
15 aug 2018 18:49
1 300 SEK
15 aug 2018 15:40
1 200 SEK
12 aug 2018 20:48
1 100 SEK
12 aug 2018 20:48
1 000 SEK
12 aug 2018 20:47
750 SEK
12 aug 2018 20:47
700 SEK
11 aug 2018 21:10
650 SEK
11 aug 2018 17:08
600 SEK
11 aug 2018 9:38
550 SEK
11 aug 2018 9:38
500 SEK
11 aug 2018 9:38
450 SEK
11 aug 2018 9:38
400 SEK
11 aug 2018 9:38
350 SEK
10 aug 2018 17:18
300 SEK