Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA, Scandinavian Modern, 1960-tal.

Helstoppad med tygklädsel, resårsits. Benställning av ek. Längd 205, djup 78, höjd 70, sitthöjd 38 cm.

Ställvis slitage. Hårt slitage på armlänen. Torkad stoppning.

Klubbat pris
4 200
399
458
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
21 aug 2018 20:47
4 200 SEK
21 aug 2018 20:45
4 000 SEK
21 aug 2018 20:45
4 000 SEK
21 aug 2018 20:43
3 700 SEK
21 aug 2018 20:43
3 500 SEK
21 aug 2018 20:42
2 700 SEK
21 aug 2018 20:42
2 500 SEK
20 aug 2018 6:53
1 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14