FÅTÖLJ MED FOTPALL, Norr 11, Danmark, 2000-tal.

Etikettmärkta. Stomme av borstad aluminium. Lösa plymåer klädda med skinn. Fåtöljens sitthöjd 38, bredd 65, djup 70, höjd 78 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
12 000
1 139
1 303
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
17 aug 2018 16:41
12 000 SEK
17 aug 2018 16:40
11 000 SEK
17 aug 2018 9:52
10 500 SEK
13 aug 2018 20:16
10 000 SEK
13 aug 2018 13:16
8 200 SEK
12 aug 2018 13:56
8 000 SEK
12 aug 2018 9:27
7 500 SEK
11 aug 2018 23:51
6 000 SEK
11 aug 2018 12:28
5 200 SEK
10 aug 2018 14:30
5 000 SEK
10 aug 2018 14:09
2 000 SEK