SOFFBORD, 1900-talets senare del.

Rektangulär skiva av glas, stomme av mässing, längd 130, bredd 60, höjd 52 cm

Slitage. Glasskiva med nagg, smärre repor samt missfärgningar.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
18 aug 2018 8:24
1 000 SEK
18 aug 2018 8:24
1 000 SEK
18 aug 2018 8:24
850 SEK
18 aug 2018 8:24
800 SEK
18 aug 2018 8:24
750 SEK
18 aug 2018 8:24
700 SEK
18 aug 2018 8:24
550 SEK
18 aug 2018 8:24
500 SEK
15 aug 2018 20:52
300 SEK