Madeleine Pyk – en samling F769

BOKHYLLA med vitriner, 1930-tal.

Mörkbonad björk. Skjutbara dörrar i glas. Längd 106, djup 26, höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 558
148
169
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 aug 2018 18:54
1 558 SEK
21 aug 2018 18:53
1 458 SEK
21 aug 2018 18:53
1 358 SEK
21 aug 2018 18:53
1 300 SEK
21 aug 2018 18:53
1 153 SEK
17 aug 2018 17:50
1 053 SEK
17 aug 2018 17:50
1 000 SEK
16 aug 2018 12:25
550 SEK
16 aug 2018 12:25
500 SEK
15 aug 2018 17:01
300 SEK