Ole Wanscher

(Danmark, 1903-1985)
Ole Wanscher
(Danmark, 1903-1985)

OLE WANSCHER, fåtöljer, ett par, "Senator", France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Lös plymå i rygg och sits. Märkt med plakett. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Klubbat pris
9 300
811
849
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
20 aug 2018 17:05
9 300 SEK
20 aug 2018 17:05
9 100 SEK
20 aug 2018 17:04
8 900 SEK
20 aug 2018 16:51
8 700 SEK
20 aug 2018 16:51
8 650 SEK
20 aug 2018 16:36
8 500 SEK
20 aug 2018 16:36
8 300 SEK
20 aug 2018 15:13
8 100 SEK
20 aug 2018 15:13
7 900 SEK
20 aug 2018 14:58
7 700 SEK
20 aug 2018 14:58
7 500 SEK
20 aug 2018 14:57
7 300 SEK
20 aug 2018 14:57
7 100 SEK
20 aug 2018 12:01
6 900 SEK
20 aug 2018 12:01
6 700 SEK
19 aug 2018 23:02
6 500 SEK
19 aug 2018 7:44
6 300 SEK
19 aug 2018 7:44
6 250 SEK
18 aug 2018 22:28
6 100 SEK
18 aug 2018 22:28
5 900 SEK
18 aug 2018 21:56
5 700 SEK
18 aug 2018 21:56
5 500 SEK
18 aug 2018 21:56
5 200 SEK
18 aug 2018 21:56
5 000 SEK
14 aug 2018 13:37
4 800 SEK
14 aug 2018 13:37
4 600 SEK
14 aug 2018 13:36
4 300 SEK
14 aug 2018 13:36
4 100 SEK
14 aug 2018 13:36
3 800 SEK
14 aug 2018 13:36
3 600 SEK
14 aug 2018 13:35
3 400 SEK
14 aug 2018 13:35
3 200 SEK
13 aug 2018 21:02
3 000 SEK
13 aug 2018 18:01
300 SEK