Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, Høvik Lys, Norge 2000-tal.

Mässing samt krom. Total höjd 150 cm. Skärmens diameter 43 cm.

Bruksslitage. Anlöpningar på fotplattan. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
90
948
103
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
20 aug 2018 18:15
90 EUR
20 aug 2018 18:14
85 EUR
20 aug 2018 18:14
80 EUR
19 aug 2018 10:01
75 EUR
19 aug 2018 10:00
70 EUR
19 aug 2018 10:00
70 EUR
19 aug 2018 10:00
65 EUR
19 aug 2018 10:00
60 EUR
18 aug 2018 6:07
55 EUR
18 aug 2018 6:07
50 EUR
16 aug 2018 20:08
40 EUR
16 aug 2018 13:56
35 EUR
14 aug 2018 20:48
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977