FÅTÖLJ, Italien 1900-talets mitt

Blommig klädsel. Svartmålade metallben. Reglerbara armlän. Sitthöjd 41 cm.

Avnött färg och klädsel. Fläckar. Slitage.

Klubbat pris
2 200
198
209
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
21 aug 2018 17:11
2 200 SEK
21 aug 2018 17:11
2 000 SEK
20 aug 2018 12:48
1 600 SEK
20 aug 2018 12:48
1 500 SEK
20 aug 2018 12:48
1 500 SEK
19 aug 2018 11:53
1 300 SEK
17 aug 2018 0:35
1 200 SEK
17 aug 2018 0:35
1 100 SEK
16 aug 2018 22:18
1 000 SEK
16 aug 2018 14:42
1 000 SEK
16 aug 2018 14:42
650 SEK
16 aug 2018 14:42
600 SEK
16 aug 2018 14:42
550 SEK
16 aug 2018 14:42
500 SEK
15 aug 2018 12:58
450 SEK
15 aug 2018 12:58
400 SEK
15 aug 2018 12:38
350 SEK
15 aug 2018 1:39
300 SEK