VAS, brons, okänd tillverkning, 1900-talets första hälft.

Patinerad brons. Med tre hänklar. Höjd 21 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 aug 2018 9:31
650 SEK
20 aug 2018 16:31
600 SEK
20 aug 2018 16:31
600 SEK
20 aug 2018 1:03
550 SEK
20 aug 2018 1:03
500 SEK
20 aug 2018 1:02
450 SEK
20 aug 2018 1:02
400 SEK
19 aug 2018 8:44
350 SEK
17 aug 2018 10:54
300 SEK