STOLAR, 8 st, Italien, 1900-talets slut.

Kromad stålrörsstomme. Sits och rygg i svart läder. Bredd 49, sitthöjd c:a 44 cm.

Mindre bruksslitage.

Klubbat pris
11 500
1 091
1 249
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
12
23 aug 2018 21:54
11 500 SEK
8
23 aug 2018 21:52
11 000 SEK
12
23 aug 2018 21:52
10 700 SEK
12
23 aug 2018 21:51
10 200 SEK
8
23 aug 2018 21:51
10 000 SEK
12
23 aug 2018 21:50
7 800 SEK
10
23 aug 2018 21:50
7 600 SEK
8
23 aug 2018 21:50
7 500 SEK
8
23 aug 2018 21:49
7 400 SEK
10
23 aug 2018 21:49
7 200 SEK
13
23 aug 2018 21:49
7 000 SEK
10
23 aug 2018 20:40
6 200 SEK
9
23 aug 2018 20:02
6 000 SEK
10
23 aug 2018 20:02
5 800 SEK
9
23 aug 2018 18:01
5 600 SEK
10
23 aug 2018 17:16
5 400 SEK
12
23 aug 2018 15:56
5 200 SEK
10
23 aug 2018 15:56
5 000 SEK
10
23 aug 2018 15:56
4 800 SEK
12
23 aug 2018 15:56
4 600 SEK
10
23 aug 2018 15:38
4 400 SEK
11
23 aug 2018 15:34
4 200 SEK
10
23 aug 2018 15:34
4 200 SEK
11
23 aug 2018 14:53
4 000 SEK
10
23 aug 2018 14:22
3 800 SEK
9
23 aug 2018 11:53
3 600 SEK
8
23 aug 2018 11:53
3 500 SEK
8
23 aug 2018 11:53
3 400 SEK
9
23 aug 2018 11:53
3 200 SEK
8
19 aug 2018 9:34
3 000 SEK
18 aug 2018 20:43
2 500 SEK
17 aug 2018 12:03
2 000 SEK
17 aug 2018 9:13
650 SEK
16 aug 2018 21:05
600 SEK
16 aug 2018 14:51
550 SEK
15 aug 2018 21:56
500 SEK
15 aug 2018 17:55
300 SEK