KARMSTOLAR ett par och STOLAR ett par, Thonettyp, 1900-tal.

Svartmålade. Sits och rygg i rotting. Sitthöjd c:a 45-46 cm, höjd till karmarna c:a 70, karmstolarnas bredd c:a 50 cm.

Slitage, färgbortfall, skrapmärken, några senare/extra skruvar.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
21 aug 2018 21:58
3 000 SEK
21 aug 2018 21:58
2 800 SEK
21 aug 2018 21:47
2 600 SEK
21 aug 2018 21:47
2 400 SEK
20 aug 2018 23:36
2 200 SEK
20 aug 2018 23:36
2 000 SEK
18 aug 2018 11:20
1 600 SEK
18 aug 2018 11:20
1 500 SEK
18 aug 2018 9:58
1 100 SEK
18 aug 2018 9:58
1 000 SEK
18 aug 2018 9:58
750 SEK
18 aug 2018 9:58
700 SEK
18 aug 2018 9:58
650 SEK
18 aug 2018 9:58
600 SEK
17 aug 2018 6:06
550 SEK
17 aug 2018 6:06
500 SEK
15 aug 2018 21:42
450 SEK
15 aug 2018 21:29
400 SEK
15 aug 2018 21:28
350 SEK
15 aug 2018 21:16
300 SEK