SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Kromad och förgylld metall. Rökfärgade glasskivor. Längd 78, bredd 46, höjd 72 cm.

Slitage, repor i metallen, en skiva med hörnnagg.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 aug 2018 10:09
500 SEK
20 aug 2018 10:09
450 SEK
17 aug 2018 11:01
350 SEK
16 aug 2018 2:17
300 SEK