1001353

Chanel

(Frankrike, Född 1910)
Chanel, "double flap bag". väska.

CHANEL, "Double Flap Bag". VÄSKA.

Quiltad lammskinn med detaljer i guldfärgad metall. Fodrad med burgundifärgat skinn, flera fack invändigt samt ett på baksidan. Märkt "CHANEL" Ca 25,5 x 15,5 x 6 cm.

Smärre bruksslitage. Repor inuti.

Klubbat pris
17 000
1 633
1 852
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13
27 jul 2018 22:50
17 000 SEK
12
27 jul 2018 22:47
16 500 SEK
11
27 jul 2018 22:47
16 000 SEK
12
27 jul 2018 22:47
16 000 SEK
11
26 jul 2018 17:06
15 500 SEK