RING med en rund briljantslipad diamant

1.40 ct kvalitet G vvs2 enligt medföljande GIA certifikat nr. 6222502505, 18K guld, storlek ca 17/54, total vikt 5 g. Stämplad H&Å, Stockholm 2016.

Bruksslitage

Klubbat pris
90 000
7 986
8 333
Utropspris
70 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
12
28 okt 2018 20:30
90 000 SEK
28 okt 2018 20:29
88 000 SEK
12
28 okt 2018 20:29
86 000 SEK
28 okt 2018 20:29
85 000 SEK
12
28 okt 2018 20:28
83 000 SEK
28 okt 2018 20:28
81 000 SEK
12
28 okt 2018 20:28
79 000 SEK
28 okt 2018 20:28
77 000 SEK
12
28 okt 2018 20:28
75 000 SEK
28 okt 2018 20:28
73 000 SEK
12
28 okt 2018 20:25
71 000 SEK
11
28 okt 2018 20:25
69 000 SEK
28 okt 2018 20:24
67 000 SEK
10
28 okt 2018 20:23
65 000 SEK
28 okt 2018 20:22
63 000 SEK
10
28 okt 2018 20:13
61 000 SEK
8
28 okt 2018 19:30
59 000 SEK
9
26 okt 2018 0:15
57 000 SEK
8
25 okt 2018 20:03
55 000 SEK
24 okt 2018 21:21
53 000 SEK
22 okt 2018 16:52
51 000 SEK
22 okt 2018 16:27
45 000 SEK
22 okt 2018 14:57
43 000 SEK
22 okt 2018 11:35
41 000 SEK
20 okt 2018 20:42
7 000 SEK
20 okt 2018 20:17
1 600 SEK
20 okt 2018 19:05
1 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20