ÖRHÄNGEN, ett par med odlade pärlor samt briljantslipade diamanter.

Ø ca 9,85 mm och 10,00 mm. Diamanter, totalt ca 0,25 ct. 18K vitguld, ej stämplade. Stift. Höjd ca 1,6 cm.

Formen av odlade pärlorna är något ojämna. Det finns mindre ojämnheter på ytan. Bruksslitage.

Klubbat pris
4 000
351
365
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 okt 2018 20:17
4 000 SEK
28 okt 2018 20:17
3 790 SEK
28 okt 2018 20:16
3 290 SEK
28 okt 2018 20:01
2 700 SEK
28 okt 2018 14:25
2 421 SEK
27 okt 2018 21:42
1 600 SEK
27 okt 2018 15:04
1 500 SEK
27 okt 2018 4:06
1 200 SEK
25 okt 2018 16:37
1 100 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20