RING, 18K vitguld med safirer totalt ca 6.60 ct + briljanter ca 1.45 ct

Vikt 13 gram, mått 18 3/4, stämplad MAND (Mandelstam).

Bruksslitage.

Klubbat pris
14 000
1 236
1 289
Utropspris
17 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 okt 2018 20:30
14 000 SEK
28 okt 2018 20:11
13 000 SEK
28 okt 2018 20:10
12 000 SEK
24 okt 2018 21:17
11 000 SEK
23 okt 2018 22:18
10 000 SEK
23 okt 2018 20:43
8 000 SEK
22 okt 2018 20:44
6 400 SEK
19 okt 2018 17:14
6 200 SEK
19 okt 2018 11:13
3 000 SEK
Anita Bolin
Anita Bolin
Senior specialist smycken
+46 (0)737 47 16 48