Arne Jones E1299

ÖRHÄNGEN, med svart emalj och rosenslipade diamanter.

14K guld. Ryska stämplar. Höjd 4,5 cm. Vikt 7,0 gram.

Slitage.

Klubbat pris
2 901
275
315
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 okt 2018 7:59
2 901 SEK
28 okt 2018 7:59
2 900 SEK
25 okt 2018 15:42
2 700 SEK
24 okt 2018 23:32
2 550 SEK
23 okt 2018 11:08
2 500 SEK
22 okt 2018 17:35
2 200 SEK
20 okt 2018 16:22
2 000 SEK
19 okt 2018 23:06
300 SEK