Smycken RingarFine Jewels
1089487

Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier, "trinity" ring.
Cartier, "trinity" ring.
Cartier, "trinity" ring.
Cartier, "trinity" ring.

CARTIER, "Trinity" ring.

Trefärgat 18K guld. Signerad 'les must de Cartier'. Storlek 18,25/58. Vikt 9,8 gram.

Slitage.

Sara Berglund
Göteborg
Sara Berglund
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 09

Klubbat pris
7 200
707
841
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
30 sep 2018 22:01
7 200 SEK
30 sep 2018 21:59
7 000 SEK
8
30 sep 2018 21:59
6 800 SEK
30 sep 2018 21:56
6 600 SEK
8
30 sep 2018 21:55
6 400 SEK