1089487
Cartier
(Född 1847)

CARTIER, "Trinity" ring.

Trefärgat 18K guld. Signerad 'les must de Cartier'. Storlek 18,25/58. Vikt 9,8 gram.

Slitage.

Sara Berglund
Göteborg
Sara Berglund
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 200
677
763
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
30 sep 2018 22:01
7 200 SEK
30 sep 2018 21:59
7 000 SEK
8
30 sep 2018 21:59
6 800 SEK
30 sep 2018 21:56
6 600 SEK
8
30 sep 2018 21:55
6 400 SEK