RING med en gammalslipad diamant

2.37 ct, enligt gravyr, kvalitet ca I-J si, samt åttkantslipade diamanter, platina, storlek 16.50/52, total vikt 4 g. Stämplad KA, Stockholm 1943.

Slitage.

Klubbat pris
68 000
6 034
6 296
Utropspris
80 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 sep 2018 19:19
68 000 SEK
30 sep 2018 19:19
66 000 SEK
30 sep 2018 19:19
65 000 SEK
28 sep 2018 10:31
62 000 SEK
25 sep 2018 20:19
60 000 SEK
25 sep 2018 20:19
59 000 SEK
25 sep 2018 20:02
57 000 SEK
25 sep 2018 14:24
55 000 SEK
25 sep 2018 11:02
49 000 SEK
24 sep 2018 7:08
47 000 SEK
21 sep 2018 14:59
40 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20