BRUDKRONA, med odlade pärlor, Ceson, Göteborg, 1971.

Förgyllt silver. Pärlor med diameter ca 4,7 respektive 6,3 mm. Höjd 6,5 cm. Övre diameter 11 cm. Vikt 95,8 gram.

Slitage.

Klubbat pris
4 000
355
374
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 nov 2018 22:09
4 000 SEK
18 nov 2018 22:09
3 800 SEK
18 nov 2018 13:56
3 500 SEK
10 nov 2018 17:48
3 300 SEK
10 nov 2018 17:48
3 100 SEK
10 nov 2018 17:48
3 100 SEK
10 nov 2018 10:44
2 400 SEK
10 nov 2018 8:49
2 200 SEK
9 nov 2018 7:04
2 000 SEK
8 nov 2018 22:42
1 600 SEK
8 nov 2018 11:19
1 500 SEK