Cartier Art Deco Vanity Case 18K guld med emalj och onyx

interiör med spegel, ett separat lockförsett fack, läppstiftshållare, läppensel och penna, mått 8.0 x 4.0 X 1.9 cm, vikt 153 g. Signerad Cartier NY, numrerad 435.

Skador på emaljen, med personlig gravyr.

Klubbat pris
5 000
52 700
5 722
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
18 sep 2018 22:54
5 000 EUR
16 sep 2018 10:57
3 690 EUR
12 sep 2018 12:38
3 510 EUR
11 sep 2018 15:47
100 EUR
11 sep 2018 12:38
30 EUR
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20