Cartier Art Deco cigarettetui 18K guld med svart emalj och safirer

mått 8.5 X 11.9 X 1.0 cm, vikt 219 g. Signerad Cartier, numrerad 05618 samt med otydliga franska stämplar.

Emaljskada.

Klubbat pris
5 600
63 112
5 904
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
18 sep 2018 22:47
5 600 EUR
18 sep 2018 22:35
5 400 EUR
18 sep 2018 22:05
5 200 EUR
18 sep 2018 9:42
4 600 EUR
12 sep 2018 12:34
4 400 EUR
11 sep 2018 15:50
500 EUR
10 sep 2018 15:25
333 EUR
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20