Cartier Art Deco cigarettetui 18K guld med svart emalj

mått 10.7 X 8.2 X 1.2 cm, vikt 205 g. Signerat Cartier, numrerat 2319 och med franska stämplar.

Slitage

Klubbat pris
5 420
61 083
5 656
Utropspris
6 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
18 sep 2018 22:57
5 420 EUR
18 sep 2018 22:57
5 220 EUR
18 sep 2018 22:57
5 220 EUR
18 sep 2018 22:51
5 020 EUR
14 sep 2018 9:51
4 820 EUR
12 sep 2018 12:39
4 150 EUR
11 sep 2018 15:48
600 EUR
11 sep 2018 11:18
500 EUR
11 sep 2018 9:42
30 EUR
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20