Cartier Art Deco Vanity Case 18K guld med svart emalj och baguette- och rosenslipade diamanter.

inuti spegel, två separata lockförsedda fack och läppstiftshållare, mått 9.5 X 5.5 X 0.8 cm, total vikt 271 g. Signerat Cartier, numrerat 01074 och med franska stämplar

Emaljskador.

Klubbat pris
12 200
135 664
12 871
Utropspris
9 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
18 sep 2018 23:08
12 200 EUR
18 sep 2018 23:05
12 000 EUR
18 sep 2018 23:05
11 800 EUR
18 sep 2018 23:02
11 600 EUR
18 sep 2018 23:02
11 400 EUR
18 sep 2018 23:00
11 200 EUR
18 sep 2018 23:00
11 000 EUR
18 sep 2018 23:00
10 600 EUR
18 sep 2018 23:00
10 400 EUR
18 sep 2018 22:59
10 200 EUR
18 sep 2018 22:59
10 000 EUR
18 sep 2018 22:56
9 800 EUR
18 sep 2018 22:56
9 600 EUR
18 sep 2018 22:53
9 400 EUR
18 sep 2018 22:53
9 200 EUR
18 sep 2018 22:50
9 000 EUR
18 sep 2018 22:50
8 800 EUR
18 sep 2018 22:47
8 600 EUR
18 sep 2018 22:47
8 400 EUR
18 sep 2018 22:46
8 200 EUR
18 sep 2018 22:46
8 000 EUR
18 sep 2018 22:46
7 700 EUR
18 sep 2018 22:46
7 500 EUR
18 sep 2018 22:04
7 000 EUR
14 sep 2018 9:52
6 200 EUR
12 sep 2018 12:34
5 300 EUR
11 sep 2018 18:32
55 EUR
11 sep 2018 18:31
50 EUR
11 sep 2018 12:37
30 EUR
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20