1083802

ALVAR AALTO

Pallar 3 st, Artek 1900-talets slut.

Modell 60 samt E 60. Sitthöjd 44 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage och märken. En ommålad.

Placering
Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    342
    EUR
    3 595 SEK
    400 USD

    Budhistorik (35 bud)
    11A16 sep 09:20342EUR
    1316 sep 09:20322EUR
    11A16 sep 09:20302EUR