1085037
SPEGEL, Artek 1900-talets slut.

Vit ram. Mått 122x51 cm.

Ställvis slitage och märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
220
2 310
248
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
24 sep 2018 20:24
220 EUR
10
24 sep 2018 20:22
200 EUR
8
24 sep 2018 20:21
190 EUR
9
24 sep 2018 20:19
180 EUR
8
24 sep 2018 20:19
170 EUR