SPEGEL, Artek 1900-talets slut.

Vit ram. Mått 122x51 cm.

Ställvis slitage och märken.

Klubbat pris
220
2 479
232
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
24 sep 2018 20:24
220 EUR
10
24 sep 2018 20:22
200 EUR
8
24 sep 2018 20:21
190 EUR
9
24 sep 2018 20:19
180 EUR
8
24 sep 2018 20:19
170 EUR
8
24 sep 2018 20:18
160 EUR
10
24 sep 2018 20:18
150 EUR
9
24 sep 2018 20:18
150 EUR
10
24 sep 2018 20:18
130 EUR
9
24 sep 2018 20:18
120 EUR
24 sep 2018 20:17
110 EUR
9
24 sep 2018 20:17
100 EUR
24 sep 2018 20:17
95 EUR
9
24 sep 2018 20:16
90 EUR
24 sep 2018 19:28
85 EUR
8
24 sep 2018 10:16
80 EUR
22 sep 2018 15:33
75 EUR
21 sep 2018 18:19
70 EUR
21 sep 2018 18:19
65 EUR
19 sep 2018 7:34
60 EUR
18 sep 2018 1:25
55 EUR
18 sep 2018 1:25
55 EUR
18 sep 2018 1:25
50 EUR
18 sep 2018 1:25
45 EUR
17 sep 2018 21:20
40 EUR
17 sep 2018 21:18
35 EUR
17 sep 2018 12:57
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977