1085249
ALVAR AALTO, HYLLOR, 2 st, Artek 1900-talets slut.

Vitmålade. Längd 90 cm.

Ommålade delvis senare skruvar. Slitage och märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
130
1 372
146
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (21 bud)
12
19 sep 2018 13:55
130 EUR
13
19 sep 2018 10:08
120 EUR
12
19 sep 2018 5:59
110 EUR
11
18 sep 2018 20:09
100 EUR
10
18 sep 2018 20:08
95 EUR