ALVAR AALTO, HYLLOR, 2 st, Artek 1900-talets slut.

Vitmålade. Längd 90 cm.

Ommålade delvis senare skruvar. Slitage och märken.

Klubbat pris
130
1 473
136
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (21 bud)
12
19 sep 2018 13:55
130 EUR
13
19 sep 2018 10:08
120 EUR
12
19 sep 2018 5:59
110 EUR
11
18 sep 2018 20:09
100 EUR
10
18 sep 2018 20:08
95 EUR
11
18 sep 2018 20:08
95 EUR
10
18 sep 2018 19:53
90 EUR
18 sep 2018 19:29
85 EUR
9
18 sep 2018 10:37
80 EUR
8
18 sep 2018 1:16
75 EUR
18 sep 2018 1:16
70 EUR
8
18 sep 2018 1:16
70 EUR
17 sep 2018 17:47
65 EUR
17 sep 2018 17:41
60 EUR
17 sep 2018 15:16
55 EUR
12 sep 2018 13:52
50 EUR
12 sep 2018 13:51
45 EUR
12 sep 2018 13:51
45 EUR
11 sep 2018 20:20
40 EUR
11 sep 2018 19:13
35 EUR
11 sep 2018 17:48
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977