Axel Borg

(Sverige, 1847-1916)
Axel Borg
(Sverige, 1847-1916)

AXEL BORG, olja på duk, signerad.

Hus i Skåne. 32 x 46 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
4 000
355
374
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 sep 2018 22:15
4 000 SEK
30 sep 2018 22:14
3 800 SEK
30 sep 2018 22:14
3 600 SEK
30 sep 2018 22:14
3 400 SEK
30 sep 2018 22:14
3 000 SEK
30 sep 2018 22:14
2 600 SEK
30 sep 2018 22:13
2 400 SEK
30 sep 2018 22:13
2 000 SEK
29 sep 2018 21:09
650 SEK
28 sep 2018 21:11
600 SEK
26 sep 2018 22:41
500 SEK
25 sep 2018 19:47
350 SEK
24 sep 2018 13:01
300 SEK