1080845

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Per ekström, olja på duk, signerad.

PER EKSTRÖM, olja på duk, signerad.

Öländskt landskap i månljus. 108 x 70 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
31 500
3 052
3 439
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 sep 2018 22:30
31 500 SEK
8
30 sep 2018 22:30
31 100 SEK
8
30 sep 2018 22:30
30 000 SEK
30 sep 2018 22:27
28 000 SEK
30 sep 2018 22:26
26 000 SEK