Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

PER EKSTRÖM, olja på duk, signerad.

Öländskt landskap i månljus. 108 x 70 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
31 500
2 795
2 917
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 sep 2018 22:30
31 500 SEK
8
30 sep 2018 22:30
31 100 SEK
8
30 sep 2018 22:30
30 000 SEK
30 sep 2018 22:27
28 000 SEK
30 sep 2018 22:26
26 000 SEK
29 sep 2018 9:31
25 000 SEK
27 sep 2018 13:15
20 500 SEK
25 sep 2018 22:55
18 500 SEK
25 sep 2018 20:58
18 000 SEK
23 sep 2018 11:35
15 000 SEK
20 sep 2018 16:13
14 000 SEK
20 sep 2018 10:09
10 000 SEK