Leonard Wiedh

(Sverige, 1866-1938)
Leonard Wiedh
(Sverige, 1866-1938)

LEONARD WIEDH, olja på duk, otydligt signerad, omkring 1900.

Fjordlandskap. 66 x 87 cm.

Smärre slitage. Smutslig. Otydlig signatur.

Konstnär

Klubbat pris
3 200
284
296
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 sep 2018 22:55
3 200 SEK
30 sep 2018 22:53
3 000 SEK
30 sep 2018 22:53
2 900 SEK
30 sep 2018 22:53
2 600 SEK
30 sep 2018 22:53
2 400 SEK
30 sep 2018 22:10
2 200 SEK
30 sep 2018 22:01
2 000 SEK
30 sep 2018 21:54
1 700 SEK
30 sep 2018 21:48
1 500 SEK
26 sep 2018 20:13
1 100 SEK
20 sep 2018 21:59
1 000 SEK