1081697

Olof Krumlinde

(Sverige, 1856-1945)
Olof krumlinde, olja på duk, signerad och daterad paris (18)82.

OLOF KRUMLINDE, olja på duk, signerad och daterad Paris (18)82

Landskap med betande kor. Duk 63 x 98 cm.

Gulnad fernissa, något krackelerad.

Klubbat pris
15 500
1 514
1 737
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 sep 2018 22:36
15 500 SEK
8
30 sep 2018 22:36
15 000 SEK
30 sep 2018 22:36
14 000 SEK
29 sep 2018 22:37
10 000 SEK
27 sep 2018 7:32
8 000 SEK