Arvid Mauritz Lindström

(Sverige, 1849-1923)
Arvid Mauritz Lindström
(Sverige, 1849-1923)

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

Landskap i solnedgång. 78 x 127.

Smärre färgbortfall, smärre märken.

Klubbat pris
29 000
2 608
2 751
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
30 sep 2018 22:57
29 000 SEK
8
30 sep 2018 22:57
28 000 SEK
30 sep 2018 22:56
27 000 SEK
8
30 sep 2018 22:53
26 000 SEK
30 sep 2018 22:53
25 000 SEK
8
30 sep 2018 22:50
24 000 SEK
30 sep 2018 22:50
23 000 SEK
8
30 sep 2018 22:48
22 000 SEK
30 sep 2018 22:48
21 000 SEK
30 sep 2018 22:48
19 500 SEK
8
30 sep 2018 22:47
19 000 SEK
30 sep 2018 22:47
18 500 SEK
8
30 sep 2018 22:47
16 500 SEK
30 sep 2018 22:47
16 000 SEK
30 sep 2018 22:46
14 500 SEK
8
30 sep 2018 22:46
14 000 SEK
30 sep 2018 22:46
11 000 SEK
30 sep 2018 22:44
10 500 SEK
30 sep 2018 22:44
10 000 SEK
30 sep 2018 22:44
9 800 SEK
30 sep 2018 22:13
9 600 SEK
30 sep 2018 21:10
9 400 SEK
29 sep 2018 21:50
9 200 SEK
29 sep 2018 21:47
9 000 SEK
29 sep 2018 21:47
8 800 SEK
29 sep 2018 21:46
8 600 SEK
29 sep 2018 21:46
8 400 SEK
29 sep 2018 21:22
8 200 SEK
29 sep 2018 21:22
8 000 SEK
25 sep 2018 16:18
7 700 SEK
25 sep 2018 16:18
7 500 SEK
25 sep 2018 16:17
7 200 SEK
25 sep 2018 10:24
7 000 SEK
25 sep 2018 10:24
6 800 SEK
24 sep 2018 17:10
6 600 SEK
23 sep 2018 14:05
6 400 SEK
23 sep 2018 14:04
6 200 SEK
23 sep 2018 14:04
6 200 SEK
21 sep 2018 17:37
6 000 SEK
20 sep 2018 13:50
5 000 SEK
20 sep 2018 13:33
300 SEK