1085300

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Per ekström, olja på duk, signerad.

PER EKSTRÖM, olja på duk, signerad.

Segerstad, Öland. 76 x 108 cm.

Några mindre hål i duk. Krackelyr.

Klubbat pris
17 000
1 633
1 852
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 sep 2018 13:54
17 000 SEK
29 sep 2018 11:32
16 500 SEK
29 sep 2018 9:32
16 000 SEK
28 sep 2018 17:56
15 500 SEK
28 sep 2018 14:07
15 000 SEK