1086402

Lindorm Liljefors

(Sverige, 1909-1985)
Lindorm liljefors, olja på duk, signerad lindorm l och daterad -70.

LINDORM LILJEFORS, olja på duk, signerad Lindorm L och daterad -70.

Knipor i vinterlandskap. 51 x 70 cm.

Klubbat pris
4 400
430
493
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 sep 2018 21:45
4 400 SEK
30 sep 2018 21:45
4 200 SEK
8
30 sep 2018 19:27
4 000 SEK
30 sep 2018 16:30
3 600 SEK
29 sep 2018 17:28
3 400 SEK