CLIFFORD BROOKS STEVEN & EDWARD PR SCHREYER, strykjärn "Petit point", Waverly Tool Co, Sandusky, Ohio, 1941.

Modell Nr W410. Förkromat stål och bakelit. Längd ca 25 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 okt 2018 20:45
450 SEK
7 okt 2018 18:14
400 SEK
7 okt 2018 18:13
350 SEK
7 okt 2018 18:13
350 SEK
1 okt 2018 19:04
300 SEK