PHILIPS, skivspelare, "Mignon", formgiven 1957.

För 45varvs EP-skivor. Längd 22 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
29 sep 2018 20:00
300 SEK