AEG, hårtorkar, 2 st, 1930-tal.

Hårtork "Radiopur", 1929.
Hårtork, liknande modell, 1930-talet.
Höjd ca 22 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Proveniens

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
7 okt 2018 22:46
2 200 SEK
7 okt 2018 22:46
2 100 SEK
7 okt 2018 22:46
1 950 SEK
7 okt 2018 22:46
1 850 SEK
7 okt 2018 22:45
1 708 SEK
7 okt 2018 22:44
1 608 SEK
7 okt 2018 22:44
1 508 SEK
7 okt 2018 22:44
1 408 SEK
7 okt 2018 22:44
1 308 SEK
7 okt 2018 22:44
1 208 SEK
7 okt 2018 22:44
1 108 SEK
7 okt 2018 22:44
1 008 SEK
7 okt 2018 22:44
955 SEK
7 okt 2018 22:43
905 SEK
7 okt 2018 22:43
855 SEK
7 okt 2018 22:43
805 SEK
7 okt 2018 22:43
755 SEK
7 okt 2018 22:43
705 SEK
7 okt 2018 22:40
655 SEK
7 okt 2018 20:42
605 SEK
7 okt 2018 20:42
600 SEK
7 okt 2018 11:37
555 SEK
7 okt 2018 11:37
505 SEK
6 okt 2018 20:51
500 SEK
6 okt 2018 20:51
450 SEK
6 okt 2018 20:51
400 SEK
6 okt 2018 20:15
350 SEK
30 sep 2018 15:01
300 SEK